Philips | Replaceable blade (3 pcs) | QP430/50 OneBlade | Black/Green
- TootjadPhilips
- Mudel: QP430/50
- Saadavus: 5
-
29€
Philips | Replaceable blade (3 pcs) | QP430/50 OneBlade | Black/Green
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 0.012 kg |
| Gross width (mm) | 22 mm |
| Muud funktsioonid | Unique OneBlade technology Fits all OneBlade products: OneBlade (QP25xx, QP26xx, QP27XX, QP28XX), OneBlade pro (QP6504, QP653x, QP654x, QP665x), except QP1XXX, QI1XXX, QP652x, QP651x, QP662x, QP6505 |
| Net weight | 0.006 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 3570 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Replaceable blade (3 pcs) |
| Producer product name | QP430/50 OneBlade |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Black/Green |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.000242 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: philips replaceable blade 3 pcs qp43050 oneblade blackgreen, qp43050, philips, pardlid


